top of page
Miss Perfect Délice.jpg

News & Stories

Rob van der Velden: Locatiemanager

Sommige mensen solliciteren zodra ze hun diploma op zak hebben. Rob? Die kreeg al telefoon vóór zijn laatste examen. Koen belde met de vraag of hij eens wilde komen praten bij Den Berk Délice. Zijn naam was via ex-klasgenoten Nele Ooms en Wim doorgegeven, en de klik was er meteen. Rob was onder de indruk van de schaal, de structuur en vooral de drive van het bedrijf. “Dit zit goed,” dacht hij – en dat gevoel bleek juist.


Eerste stappen tussen de tomaten

Rob startte als Teamleider Oogst en Gewasbehandeling, samen met de eerste teelten Sweetelle en Cherrystar op Den Berk. Een boeiende periode waarin letterlijk en figuurlijk werd gebouwd aan de toekomst.

Maar stilstaan? Dat zat er voor Rob niet in.


Groeien met het bedrijf

ree

Door de snelle groei van Den Berk Délice ontstonden er nieuwe kansen. Rob begon andere teamleiders te ondersteunen, eerst op Den Berk, later over alle locaties in Merksplas. Maar naarmate het bedrijf verder uitbreidde, werd dat takenpakket wel héél groot.

Vier jaar geleden kwam daarom de rol van Locatiemanager tot leven – een logische stap om meer duidelijkheid en verantwoordelijkheid te brengen in de organisatie. Rob kreeg de kans om deze functie op Den Berk op te nemen, een rol die hij nog steeds met veel plezier vervult.


Daarnaast maakt hij deel uit van de Kerngroep Arbeid, waar hij meewerkt aan het optimaliseren van werkprocessen. Best practices delen, projecten opzetten, meedenken over verbeteringen… het is net die mix van operationeel én strategisch denken die Rob zo ligt.


Wat maakt werken bij Den Berk Délice zo fijn?

Voor Rob zit het succes van Den Berk Délice in de samenwerking en gedeelde passie:

“We werken met z’n allen aan één doel: het telen van lekkere smaaktomaten. Iedereen doet dat met zoveel energie en enthousiasme. We trekken aan dezelfde kar – dat geeft gewoon veel voldoening.”

Ook de vrijheid en het vertrouwen die hij krijgt, maken voor Rob het verschil:

“Ik vergelijk het soms met de voordelen van een zelfstandige combineren met die van een loondienst. Je krijgt vrijheid en eigenaarschap, maar ook steun, vakantie, back-up... het beste van twee werelden.”

Met beide voeten in de praktijk, met het hoofd in de toekomst

Rob is een echte doener, maar tegelijk iemand die altijd vooruit blijft denken. Over hoe dingen beter kunnen, slimmer georganiseerd of efficiënter verlopen. Hij is één van die mensen die Den Berk Délice mee vormgeven – elke dag opnieuw.

ree


Ook over de grenzen heen

Die drang om te verbeteren stopt niet aan de Belgische grens. Samen met collega Tom ondersteunt Rob ook het nieuwe team bij DBD Maroc. Daar helpt hij mee om het lokale team te vormen en te versterken, de werkprocessen verder te optimaliseren en het DNA van Den Berk Délice te implementeren.

Daarnaast zorgt hij ervoor dat de medewerkers de juiste handvaten krijgen om beter te plannen en te organiseren – zodat ook van daaruit topkwaliteit tomaten hun weg vinden naar België.


bottom of page