top of page
Vacaturefoto_DenBerk_48.jpg

Teamleider Oogst 

Lees hier de verhalen van onze werknemers

Ønsker du mer informasjon? Så se denne videoen:

Last ned PDF-versjonen her
Som teamleder har du ansvar for organisering av ulike arbeidsaktiviteter
på en av våre produksjonssteder.

Du tar ansvar for et team på 20 til 40 personer.

Du sørger for opplæring og oppfølging av nytt og eksisterende personale, med støtte fra dine assistenter. Som samarbeidsformann er de din høyre hånd.

Du overvåker kvaliteten på arbeidet og produktiviteten til dine ansatte.

Du søker aktivt etter optimalisering av våre arbeidsprosesser.

Du har ansvar for å utarbeide og justere arbeidsplanen.

ANSVAR:

Symbolen vacature-08.png
Symbolen vacature-08.png
Symbolen vacature-08.png
Tas wit.png
Symbolen vacature-08.png
Symbolen vacature-08.png

Hva kan du forvente av oss?

Tijd wit.png
Team WIT.png
Samenwerking wit.png
Tas wit.png
Geld - wit.png

Heltidsstilling

Verdsatt rolle i et ungt, dynamisk team

Trening, coaching og støtte

Variert utfordring i et raskt voksende selskap

Attraktiv lønnspakke i tråd med din erfaring, utdanningsnivå og kunnskap.

PROFIL

Symbolen vacature-08.png
Symbolen vacature-08.png
Symbolen vacature-08.png
Symbolen vacature-08.png
Symbolen vacature-08.png
Profiel wit.png

Du har en sterk organisatorisk innsikt og kan utføre oppgavene dine selvstendig.

Du er fleksibel og er en lagspiller.

Du er kvalitetsorientert med øye for detaljer.

Du har tilhørighet til landbruk og hagebruk.

Du kan tenke og jobbe på bachelornivå.

Vacature Teamleider Oogst

Jeg er interessert!

Legg igjen informasjonen din her eller send en e-post til thomas@denberkdelice.be
og vi kontakter deg!

CV uploaden

Takk, vi kontakter deg snart!

Du vil bli med i dette teamet:

Bogdan
Boamba
Team Leader Crop Treatment
Augustin-Marian
Faur
Assistant Harvest
Kato
Van Criekinge
Team Leader Crop Treatment
Joren
Moeskop
Team Leader Crop Treatment
Claudiu Marius
Tiganescu
Assistant Crop Treatment
Jules
Beirinckx
Team Leader Crop Treatment
Valerica
Pintin
Assistant Crop Treatment
Stefan
Butca
Assistant Harvest
Dumitru
Chihaia
Team Leader Harvest & Crop Treatment
Daniel
Sologiuc
Team Leader Harvest
Ahmed
Abdullah
Team Leader Crop Treatment & Mentor
Alexandru
Zorici
Assistant Crop Treatment
Doinita
Gaitan
Assistant Harvest
Sabit
Mustafa
Harvest Laborer
Betty
Boga
Team Leader Harvest
Marius
Cerneletchi
Assistant Crop Treatment
Daniela-Ramona
Maraciuc
Assistant Crop Treatment
Ciprian
Olariu
Team Leader Crop Treatment
Dennis
Maes
Team Leader Harvest & Energy Manager
Leonard Vladut
Moscaliuc
Assistant Crop Treatment
Natthaphong
Rosungneon
Assistant Crop Treatment
Robert Gabriel
David
Assistant Harvest
Vasile
Iacob
Assistant Biology
Roxana
Balaj
Team Leader Harvest
Alexandra
Moscaliuc
Assistant Crop Treatment
Cosmin-Vlad
Gradinariu
Team Leader Crop Treatment
Maria
Crisan
Team Leader Harvest
Marius
Tintaru
Assistant Crop Treatment
Alexandru-Nicolai
Tiganescu
Assistant Crop Treatment
Marnix
Engelen
Assistant Crop Treatment
Bogdan
Boamba
Team Leader Traitement des Cultures
Augustin-Marian
Faur
Assistant de Récolte
Kato
Van Criekinge
Team Leader Traitement des Cultures
Joren
Moeskop
Team Leader Traitement des Cultures
Claudiu Marius
Tiganescu
Assistant en Traitement des Cultures
Jules
Beirinckx
Team Leader Traitement des Cultures
Valerica
Pintin
Assistante en Traitement des Cultures
Stefan
Butca
Assistant de Récolte
Dumitru
Chihaia
Team Leader Récolte & Traitement des Cultures
Daniel
Sologiuc
Team Leader Récolte
Ahmed
Abdullah
Team Leader Traitement des Cultures & Mentor
Alexandru
Zorici
Assistant en Traitement des Cultures
Doinita
Gaitan
Assistante de Récolte
Sabit
Mustafa
Ouvrier d'Entrepôt
Betty
Boga
Team Leader Récolte
Marius
Cerneletchi
Assistant en Traitement des Cultures
Daniela-Ramona
Maraciuc
Assistante en Traitement des Cultures
Ciprian
Olariu
Team Leader Traitement des Cultures
Dennis
Maes
Team Leader Récolte & Responsable Énergie
Leonard Vladut
Moscaliuc
Assistant en Traitement des Cultures
Natthaphong
Rosungneon
Assistant en Traitement des Cultures
Robert Gabriel
David
Assistant de Récolte
Vasile
Iacob
Assistant en Biologie
Roxana
Balaj
Team Leader Récolte
Alexandra
Moscaliuc
Assistante en Traitement des Cultures
Cosmin-Vlad
Gradinariu
Team Leader Traitement des Cultures
Maria
Crisan
Team Leader Récolte
Marius
Tintaru
Assistant en Traitement des Cultures
Alexandru-Nicolai
Tiganescu
Assistant en Traitement des Cultures
Marnix
Engelen
Assistant en Traitement des Cultures
Bogdan
Boamba
der Teamleiter Pflanzenpflege
Augustin-Marian
Faur
der Ernteassistent
Kato
Van Criekinge
die Teamleiterin Pflanzenpflege
Joren
Moeskop
der Teamleiter Pflanzenpflege
Claudiu Marius
Tiganescu
der Pflanzenpflegeassistent
Jules
Beirinckx
der Teamleiter Pflanzenpflege
Valerica
Pintin
die Pflanzenpflegeassistentin
Stefan
Butca
der Ernteassistent
Dumitru
Chihaia
der Teamleiter Ernte und Pflanzenpflege
Daniel
Sologiuc
der Teamleiter Ernte
Ahmed
Abdullah
der Teamleiter Pflanzenpflege und Mentor
Alexandru
Zorici
der Pflanzenpflegeassistent
Doinita
Gaitan
die Ernteassistentin
Sabit
Mustafa
der Erntearbeiter
Betty
Boga
die Teamleiterin Ernte
Marius
Cerneletchi
der Pflanzenpflegeassistent
Daniela-Ramona
Maraciuc
die Pflanzenpflegeassistentin
Ciprian
Olariu
der Teamleiter Pflanzenpflege
Dennis
Maes
der Teamleiter Ernte und Energieverantwortliche
Leonard Vladut
Moscaliuc
der Pflanzenpflegeassistent
Natthaphong
Rosungneon
der Pflanzenpflegeassistent
Robert Gabriel
David
der Ernteassistent
Vasile
Iacob
der Biologieassistent
Roxana
Balaj
die Teamleiterin Ernte
Alexandra
Moscaliuc
die Pflanzenpflegeassistentin
Cosmin-Vlad
Gradinariu
der Teamleiter Pflanzenpflege
Maria
Crisan
die Teamleiterin Ernte
Marius
Tintaru
der Pflanzenpflegeassistent
Alexandru-Nicolai
Tiganescu
der Pflanzenpflegeassistent
Marnix
Engelen
der Pflanzenpflegeassistent
Bogdan
Boamba
Teamleider Gewasbehandeling
Augustin-Marian
Faur
Assistent Oogst
Kato
Van Criekinge
Teamleider Gewasbehandeling
Joren
Moeskop
Teamleider Gewasbehandeling
Claudiu Marius
Tiganescu
Assistent Gewasbehandeling
Jules
Beirinckx
Teamleider Gewasbehandeling
Valerica
Pintin
Assistent Gewasbehandeling
Stefan
Butca
Assistent Oogst
Dumitru
Chihaia
Teamleider Oogst & Gewasbehandeling
Daniel
Sologiuc
Teamleider Oogst
Ahmed
Abdullah
Teamleider Gewasbehandeling & Mentor
Alexandru
Zorici
Assistent Gewasbehandeling
Doinita
Gaitan
Assistent Oogst
Sabit
Mustafa
Arbeider Oogst
Betty
Boga
Teamleider Oogst
Marius
Cerneletchi
Assistent Gewasbehandeling
Daniela-Ramona
Maraciuc
Assistent Gewasbehandeling
Ciprian
Olariu
Teamleider Gewasbehandeling
Dennis
Maes
Teamleider Oogst & Verantwoordelijke Energie
Leonard Vladut
Moscaliuc
Assistent Gewasbehandeling
Natthaphong
Rosungneon
Assistent Gewasbehandeling
Robert Gabriel
David
Assistent Oogst
Vasile
Iacob
Assistent Biologie
Roxana
Balaj
Teamleider Oogst
Alexandra
Moscaliuc
Assistent Gewasbehandeling
Cosmin-Vlad
Gradinariu
Teamleider Gewasbehandeling
Maria
Crisan
Teamleider Oogst
Marius
Tintaru
Assistent Gewasbehandeling
Alexandru-Nicolai
Tiganescu
Assistent Gewasbehandeling
Marnix
Engelen
Teamleider Gewasbehandeling
Vacaturefoto_DenBerk_45.jpg
bottom of page